
Dankzij jullie donaties hebben wij een geweldige impact kunnen maken! Samen hebben wij een cheque van maar liefst €20.000 overhandigd aan het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis voor belangrijk onderzoek. 🏥💡
En dat was niet alles! Naast de cheque hebben wij ook een prachtig kunstwerk overhandigd, gemaakt door onze New Wings kinderen tijdens de New Wings Kidsdag 2024 onder begeleiding van kunstenares Jacqueline de Vries (JAC STUDIO & GALLERY). 🎨 Elk kind heeft zichzelf op het canvas geplaatst met plakband en vervolgens hun eigen droomwereld eromheen geschilderd.✨ Het resultaat is een krachtig en ontroerend kunstwerk waarin de dromen, veerkracht en creativiteit van onze jonge helden samenkomen. De reacties waren tijdens de overhandiging hartverwarmend!
Dank aan iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt! 💙✨

Geef onze kinderen weer vleugels.
Een compleet en gezond lichaam. Het lijkt logisch, maar niet voor iedereen. Zeker niet voor de vele kinderen die jaarlijks een orgaantransplantatie krijgen. Herstel duurt vaak langer omdat ze afhankelijk zijn van een orgaan van een kind van dezelfde leeftijd. Een transplantatie ondergaan, verandert je leven.
De New Wings foundation wil kinderen weer op de been helpen na een transplantatie. Sport en spel zijn daar enorm belangrijk bij. Zo ontdekken zij na een geslaagde transplantatie weer wat ze allemaal met een gezond lijf kunnen doen. Vanaf het ene of het andere moment zijn ze geen patiënt meer.