Patisserie Chocolaterie Vermeer heeft de hand kunnen leggen op een uniek veiling stuk. Een gesigneerd t-shirt van Ajax voetballer Frenkie de Jong.

Waarde: € 1.500,-

Grand Hotel Huis ter Duin is niet alleen de gastheer van deze gala avond maar ook één van de partners van het New Wings Gala. U kunt deze avond genieten van de ambiance van dit prachtige familie hotel en tevens genieten van een ‘Michelinster galadiner’. De familie Noorlander zwaait de scepter over dit iconisch hotel dat u van ver boven de duinen zie uit tornen als u Noordwijk binnenkomt rijden.

Kavel: HtD biedt voor de veiling een kavel aan in haar Michelin sterren restaurant ‘LaTour’ voor 10 personen incl. 5 kamers  met zeezijde voor één overnachting.